Archiwum Services - Ubezpieczenia Woźniak Gorzów

Ubezpieczenie na życie

Pierwsza ochronna – zaspokaja ona potrzeby finansowe, które powstały po stracie osoby ubezpieczonej. Świadczenie uzyskane z tego świadczenia może służyć zarówno spłacie należności podatkowo – sądowych, stanowić dochód dla rodziny poszkodowanego, jak i być w formie funduszu na leczenie.

Druga oszczędnościowa – ta funkcja związana jest bezpośrednio z funduszami inwestycyjnymi. Pozwala ona osobie ubezpieczonej na uzyskanie korzyści finansowych w postaci pożyczki, udziału w zysku, wartości wykupu bądź emerytury. Tak jak w przypadku ubezpieczeń majątkowych mamy wiele form ubezpieczeń na życie. Najważniejsze z nich to: ubezpieczenie na wypadek śmierci, ubezpieczenia na dożycie, ubezpieczenie mieszane, renty życiowe, ubezpieczenia posagowe, ubezpieczenia grupowa, ubezpieczenia z funduszami inwestycyjnymi.

Ubezpieczenie firmowe

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wieloma ryzykami. Brak odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej może narazić na poważne straty finansowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientom biznesowym, którzy oczekują kompleksowego zabezpieczenia na wypadek ryzyka różnego rodzaju, oferujemy ubezpieczenia dla firm, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających posiadaczy firm.

Ubezpieczenia dom mieszkanie

Ubezpieczenia nieruchomości są to dobrowolne ubezpieczenia, które pozwalają nam nie martwić się o nasze domy i mieszkania, budynki gospodarcze, domki letniskowe.

W zależności od zakresu ubezpieczenia i sumy możemy ubezpieczyć dorobek naszego życia od ognia i innych zdarzeń losowych, a także od kradzieży z włamaniem...

Ubezpieczenia turystyczne

Wybierając się na wymarzony urlop, warto pomyśleć o zabezpieczeniu się przed przykrymi niespodziankami i wykupić polisę turystyczną. Będzie pewnego rodzaju parasolem ochronnym.

Jeśli więc podczas wakacji przydarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek albo na skutek nagłego zachorowania będziesz musiał skorzystać z pomocy medycznej, koszty leczenia pokryje ubezpieczyciel.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Assistance – sprawdź, co dokładnie kryje się pod tymi nazwami, które z nich jako właściciel samochodu musisz wykupić obowiązkowo, a które są dobrowolne.

Podpowiadamy też, jak z nich skorzystać gdy przytrafi się szkoda. Ubezpieczenia komunikacyjne to najbardziej popularny rodzaj polis. Nie ma towarzystwa ubezpieczeniowego, które nie miałoby ich w swojej ofercie. Dlatego warto wiedzieć, jaki rodzaj ochrony możesz zapewnić sobie jako kierowcy, swoim pasażerom i jakim ubezpieczeniem objąć swoje auto

Ubezpieczenie rolne

Ubezpieczenie gospodarstwa rolnego to pakiet ubezpieczeń obowiązkowych i dobrowolnych dla osób fizycznych (rolników) posiadających gospodarstwo rolne.

Ubezpieczenie przeznaczone jest szczególnie dla rolników, którzy chcieliby kompleksowo, jedną polisą, ubezpieczyć swoje budynki, mienie ruchome, zwierzęta gospodarskie, pojazdy wolnobieżne, a także odpowiedzialność cywilną związaną z posiadaniem gospodarstwa rolnego i w życiu prywatnym.